czwartek, 6 marca 2014

Be zemnie? :o :D xD

Siemka <3No witam was , Witam!! Dzisiaj jestem w świetnym humorze!! Śpiewać mi się chcę :D. Dzisiejszy tytuł posta to "Be zemnie?". Jest to taki tytuł, ponieważ Moja przyjaciół Dominika nareszcie sama zmieniła sb wygląd bloga!! Macie tutaj linka : Blogger :D  .      Dzisiejszy posta będzie o codzienności :D!! Nie no inaczej o moim dzisiejszym dniu. Czyli jak go spędziłammm :D.
Już rano zaczął się wspaniale! (HEHE) Na śniadanko miałam płatki :D. W szkole dostałam 5 z W-F i 5 z Niemca. Po kilku dniowej chorobie przyszła do szkoły Domcia <3. Tak się w szkole uśmiałyśmy ,ale z czego nie mogę powiedzieć ;). A w domu jeszcze bardziej
śmiesznie z mojego brata. Na razie jest 17. Co jeszcze mnie czeka? NWM! Nigdy wam nie pisałam czy mieszkam na wsi czy w mieście. Ja mieszka na wsi i mam 11  lat. Moi rodzice mają gospodarstwo. Mamy trzy krówki. W tym dwie takie malutkie i słodziutkie. Codziennie do nich chodzę. Lubię mieszkać na   wsi.  Mam faine koleżanki :D . 
Spoczko opowiedziałam wam  dzisiaj o mim dniu i o mnie też. Będę się starała więcej pisać o mnie. Abyście mnie lepiej poznali. 

1 komentarz: