poniedziałek, 3 lutego 2014

I powracam!! HeHe

 Hejjjo!

Pamiętacie jak (chyba) tydzień temu pisałam że jest konkurs? Niestety jednak się nie odbędzie , ponieważ zgłosiły się tylko 4 osoby (za mało). Następny będzie  w środku Lutego mam nadzieje że zgłosi się więcej osób. Aby konkurs się odbył muszą być co najmniej    8-10. A teraz malowanie! A jeszcze jedno wczoraj była niedziela i nie napisałam posta , ponieważ  od 10:00 do 11:00 byłam w Kościele , gdy wróciłam wypiłam ciepłą herbatkę , ponieważ zmarzłam ,bo u mnie w Kościele jest bardzo zimno,  a potem przyjechali goście siedzieli 3-4 godzimy potem ja z rodzicami pojechałam w goście wróciłam o 20:00. I potem oglądałam kabaret (śmieszny był) i pod koniec usnęłam....... . I tak właśnie minoł mi dzień..

U mnie teraz są Ferie Zimowe (od 3 do 16 Lutego) więc będę miała więcej czasu na Bloga.
Dzisiaj mam dla was 2 zdjęcia pierwsze będzie o obrazku który namalowałam w sobotę , a drugi przedstawiający ( mój wymysł) zrobiłam u sb w pokoju taką gazetkę informacyjną z rysunkami (też) i dam jej zdj. Albo jednak nie! Będzie 6 zdjęć , ponieważ jest kilka zdjęć mojej tablicy

To jest Ta moja tablica.

 Na kartce z napisem LIKE każdy kto będzie w moim pokoju musi się na niej podpisać. Na tej drugiej dużej opisuje moje dni zaraz dam drugie zdj ze zbliżeniem tego. A na tych małych są rysunki z napisami.


:) Opis Ferii

To jest rysunek który wczoraj namalowałam (trochę z neta ściągałam.
A to z nudów na lekcji przyrody zrobiłam :D.

 Dzisiaj napisałam długiego posta i poświęciłam na niego dużo czasu. Mam nadzieję że to docenicie.
PaPaPa...

10 komentarzy: