wtorek, 27 maja 2014

Jak się chce to wszystko można.

Hejka =)


Po wczorajszym poście przyszedł mi do głowy pewien pomysł na posta. Będę pisała post co dwa dni. Będzie on taki jak poprzednio, czyli połowa posta o jednym dniu połowa  o drugim. Jeśli wolicie jeden post na miesiąc to pisać w kom. Będę jeden dzień ( 1godz) poświęcała na zdjęcia, a w drugim dniu 1 godz na posta. Postaram się jakoś ten czas sb wygospodarować. 

Wczoraj pisałam wam, że jadę z koleżankami na wycieczkę rowerową. Udała ona się lecz nie w  100%. Ponieważ przed wyjazdem telefon mi padł... i nie mam zdjęć... ale wybaczcie mi. Za to opiszę wam co robiłam. 
Jechaliśmy przez tak zwane "duchty" tam są górki i dołki xD. Jak się jedzie to "dupa" (sorki za wyrażenie) tak podskakuje, że super. Następnie jechaliśmy z górki z nas trzech jechałam najszybciej. I okazało się że mam najlepszy rower ale mniejsza z tym. Potem pojechaliśmy do sklepu. Ja kupiłam duże chrupki jedna z koleżanek mentosy (nie owocowe)   i Coca Cole. Pewnie wiecie co zrobiliśmy. Pojechaliśmy na moją łąkę i wrzuciliśmy dwa mentosy do tej Coli. Jak wybuchło mega!! Oky potem pojechaliśmy na łąkę mojej koleżanki Ani tam po łące jeździliśmy rowerami i ścigaliśmy się. Następnie pojechaliśmy do mnie tak u mnie "za stodołą" robiliśmy taki test sprawnościowy jaki robiła nam pani od w-f na półrocze. I potem się rozeszłyśmy.


 Teraz chciałabym Wam opowiedzieć o zaletach lata. Pomyślałam że jutro zrobię dodatkowy post pt. Zalety Lata.
Będzie w tym też przepis (przygotujcie truskawki) 

Rozpis postów:
- 27. 05 dzisiaj 
- 28.05 jutro Zalety Lata
- 29.05 czwartek 2 dzień

4 komentarze: