wtorek, 1 kwietnia 2014

Dzisiaj to dzisiaj xD

Hej!!!


Dzisiaj postanowiłam pozmieniać w blogu. Dałam drugą ankietę która znajduje się na bocznym pasku. Uzupełniajcie ją. I proszę was  o jeszcze jedno na tym blogu też jest ankieta też na bocznym pasku i proszę uzupełnijcie ją. Zależy mi na tym. Dziękuje wam bardzo za komentarze jeszcze jeden i dobijecie do 200 wiem, że mało ale ja się z każdego jednego koma cieszę.  Bardzo wam dziękuje za wyświetlenia nie tylko z polski. Mam też wyświetlenia z: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Serbii, Rosji, Niemiec, Kenii i Stanów Zjednoczonych. Bardzo wam też dziękuje za wyświetlenia prawie dobiliście do 3000. Cieszę się, że podoba wam się mój blog. 

Postanowiłam , że nie będę już nigdy nagrywała filmików. Mam nadzieję, że obejdzie się bez tego. :). Dzisiaj jest Prima Aprilis. Mam pytanko zrobiliście już dzisiaj w konia? Bo ja tak. :). A kogo dowiecie się w następnym poście. Dzisiaj życzę powodzenia wszystkim szóstoklasistom. Trzymajmy za nich kciuki.


Ja dzisiaj miałam jechać do koleżanki Dominiki. Ale mama na dzisiaj mi nie pozwoliła. Ale za to idę do niej w środę lub czwartek po szkole. Nie mogę się doczekać tego dnia. Wezmę ze sobą telefon i porobię kilka zdjęć. A w następnym poście je wam pokażę. 

Postanowiłam, że w jutrzejszym poście zrobię "Outfit" z moimi ubraniami. Będzie łącznie 8 zestawów, ale w dwóch postach. 

Na dzisiaj tyle papa. 4 komentarze:

 1. Fajne fotki. Na pewno jak znajdę chwilę, to wypełnię ankietę. Pozdrawiam : ) http://jusinx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje!! Zależy mi abyś ją wypełniła ;)

   Usuń
 2. Już wypełniłam ankietę :)
  Co powiesz na wspólną obserwacje ?
  http://meerga.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi o ankietę to dziękuje! A jeżeli chodzi o obserwację chętnie! Ja już.

   Usuń